Україна, Київ
Вознесенський узвіз 23в

Levens.
Хто це?

Привіт! Ми LEVENS і в нас є власне виробництво паркетної дошки, яке було придбано нашою родиною в 2009 році.

Також, ми є одним із найбільших заводів
за обсягом на території України. Наразі наша компанія є сімейним бізнесом, розвитком якого займається вся родина та команда
з 90 професіоналів.

Наше виробництво знаходиться в м. Рафалівка, Рівненська область, в безпечному середовищі
та в зручній локації для здійснення поставок
в Європейські країни.

Стовпи нашої філософії.

1. Сім’я.

Як сімейний бізнес, ми думаємо наперед та підходимо до справи вдумливо та стійко. Кожен партнер, клієнт, підрядник, працівник для нас – частина нашої сім’ї.

Більш ніж 10-річна історія нашої сімейної компанії характеризується раціональним мисленням та діями. Ми усвідомлюємо свою відповідальність і несемо її із задоволенням та самовідданістю – за суспільство,
за довкілля, за людей, за Україну.

Кожне покриття для підлоги від LEVENS гарантовано має високу якість і принесе задоволення на довгий час, тому що LEVENS – це підлога з природною красою та сімейним затишком.

2. Любов.

Підлога LEVENS не тільки красива на вигляд і на дотик, але й не містить шкідливих речовин. Для цього ми використовуємо сертифіковані матеріали за всіма стандартами якості.

Таким чином, наші підлоги, безумовно, сприяють високому рівню здорового способу життя та доброму самопочуттю. LEVENS пристрасно любить природну красу.

Ми любимо обробляти та покращувати натуральні матеріали. Щодня ми використовуємо всі наші знання та досвід, щоб досконалість природи можна було відчути на наших підлогах.

3. Продукт

Як провідний виробник паркету в Україні, ми поєднуємо традиції майстерності з новими технологіями.

Саме так ми виробляємо підлогові покриття найвищої якості: для більшого комфорту : при укладанні та догляді, для тривалого задоволення від життя, роботи та побуту.

Розробка та виробництво екологічно чистих продуктів так само природні для нас, як і високий рівень інновацій та сучасного дизайну.

Актуальні
паркетні новини
А якщо не вийде?
Привіт, я Вікторія. Розкажу, чому я ніколи не промовляю ту фразу з першого рядку. Можливо деякі з…
Читати детальніше
Заміна дошки або “лишенько” трапляється!
Заміна дошки або «лишенько» трапляється! У звичайному житті дошка може прослужити не один десяток років. Іноді неправильне…
Читати детальніше